Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kartka Bożonarodzeniowa"

Przedszkole nr 24 we Wrocławiu było organizatorem I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Kartka Bożonarodzeniowa", który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zarówno z Wrocławia jak i z całej Polski. Na konkurs wpłynęło prawie 100 prac plastycznych, które zostały ocenione przez komisję konkursową w dwóch kategoriach wiekowych.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kartka Bożonarodzeniowa":

dzieci 3/4-letnie:

• I miejsce: Krzysztof Hucher (Samorządowe Przedszkole w Tokarni)
  • II miejsce: Aleksandra Sanak (Oddział przedszkolny przy SP Niedźwiedź)
  • III miejsce: Olivia Kryvshenko (Przedszkole nr 5 w Mysłowicach)

dzieci 5/6-letnie:

• I miejsce: Julia Fim (Przedszkole nr 2 w ZSP nr 1 w Nowym Targu)
  • II miejsce: Pola Chmarek (Przedszkole nr 216 w Warszawie)
  • III miejsce: Hanna Mucha (Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach)

Serdecznie gratulujemy laureatom! Dyplomy i upominki dla nagrodzonych dzieci zostaną przesłane pocztą na adres placówki podany w zgłoszeniu konkursowym.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie za piękne kartki bożonarodzeniowe. Składamy podziękowania dla nauczycieli i przedszkoli/oddziałów przedszkolnych za trud włożony w pomoc dzieciom w przygotowaniu prac konkursowych. Pamiątkowe dyplomy zostaną przesłane za pomocą poczty elektronicznej na wskazane w zgłoszeniu konkursowym adresy e-mail.