Narodowe Święto Niepodległości

„Jest takie miejsce na mapie świata- Polska! To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce". 11 listopada 1918 r to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny- po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.

W naszym przedszkolu 10 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę przygotowana przez najstarsze grupy przedszkolne. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się na uroczystej akademii. aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Na zakończenie cała społeczność przedszkolna odśpiewała Hymn Narodowy przyłączając się do akcji MEN #SzkołaDoHymnu. Było to ważne wydarzenie sprzyjające rozbudzaniu u dzieci miłości i przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej i szacunku dla polskich symboli narodowych.