Życzliwość ma moc Światowy

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień to dzień dobroci, serdeczności i uprzejmości. W naszej grupie i w całym przedszkolu był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów oraz pozytywnych emocji.

Tego dnia odwiedził nas Życzliwek, radosny i przyjazny Krasnal, który promuje ideę życzliwości we Wrocławiu i nie tylko już od 2007 r. Wspólnie z Życzliwkiem zastanawialiśmy się, co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym, jak ją okazywać bliskim, koleżankom i kolegom, starszym osobom. Obdarowywaliśmy się uśmiechami, uczestniczyliśmy w integracyjnych spotkaniach koleżeńskich i wesoło bawiliśmy się. Życzymy dzieciom i ich rodzicom oraz wszystkim osobom odwiedzającym nas na stronie internetowej dużo życzliwości i radości, które czynią ten świat piękniejszym!