Wizyta policjanta w przedszkolu

12 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Pan policjant wytłumaczył, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia.

Dzieci z dużym zaangażowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta.