Dzień Dyni

29 października świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dyni.

29 października świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dyni. Grupa 8 przygotowała z tej okazji krótkie przedstawienie o dyni, które zaprezentowała swoim koleżankom i kolegom z pozostałych grup. Przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale, czego dowodem były gromkie brawa, które usłyszeliśmy po zakończonym występie. Ten dzień obfitował w różne atrakcje: poznawaliśmy dynie w sposób wielozmysłowy, wykonaliśmy pracę plastyczną, której główną bohaterką była dynia oraz wzięliśmy udział w zabawach ruchowych. To był bardzo udany, pomarańczowy dzień!