Święto Babci i Dziadka

Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wielu pozytywnych emocji. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, dbają, podtrzymują tradycje rodzinne. Kiedy odbierają wnuki z przedszkola dostrzec można silne więzi łączące oba pokolenia.

Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały swoje pierwsze przedszkolne wystąpienie- recytowały wiersze przeplatane piosenkami i tańcem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Szczęśliwe i rozpromienione twarze przedszkolaków oraz Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od swoich wnuków, radości, zdrowia i wszystkiego dobrego!!