Walentynki

14 lutego to dzień nie tylko zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, serdeczności. Walentynki w naszej grupie odbyły się pod znakiem radości z przebywania ze sobą nawzajem.

Tego dnia rozmawialiśmy o tym, jaki sposób okazywać miłość bliskim, jak być miłym, dobrym, pomocnym, jak wyrażać swoje uczucia i dostrzegać je u innych. W dobrych humorach dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały się wzajemnie miłym słowem i gestem oraz tworzyły kolorowe prace plastyczne.