Powitanie Wiosny

21 marca w naszym przedszkolu było radośnie i kolorowo. Żegnaliśmy zimę i witaliśmy wiosnę - była to doskonała okazja do tego, by  uzmysłowić  dzieciom, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda.

Przedszkolaki w GR 5 wzięły udział w wiosennym przedstawieniu przygotowanym przez starsze koleżanki i kolegów. Dzieci przepięknie przebrane, tańcem, wierszem i piosenkami przywitały najpiękniejszą porę roku – Wiosnę. Następnie wszystkie przedszkolaki udały się na dwór, aby poszukać oznak wiosny w przyrodzie.