Wyniki XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Dbajmy o naszą planetę”

Z przyjemnością informujemy, że XII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Dbajmy o naszą planetę”, organizowanego w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom wraz z nauczycielkami za udział w konkursie. Wykonane prace były oryginalne, ciekawe i staranne.

Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace:

• I miejsce: Julia Filipowska, Wrocław
  • II miejsce: Antoni Mazur, Grodków
  • III miejsce: Marysia Łysiak, Wrocław

wyróżnienia:

• Magdalena Dudkowska, Grodków
  • Ignacy Rechowicz, Warszawa
  • Zofia Roszniowska, Wrocław

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy kreatywności i zaangażowania na rzecz naszego wspólnego domu, jakim jest „Ziemia-nasza planeta”!!!