Dzień Życzliwości

19 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

Był to dzień pełen dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Motywem przewodnim było kolor żółty i to właśnie on królował w naszej sali przedszkolnej. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach integracyjnych. Hasło, które przyświecało temu wyjątkowemu świętu brzmiało: "Uśmiech, podaj dalej", bowiem nie od dziś wiadomo, że nawet niewielki uśmiech może zmienić wiele. Co więcej, uśmiech wpływa pozytywnie nie tylko na osobę, do której jest kierowany, ale także na osobę uśmiechającą się. Pamiętajmy o tym, że uśmiechanie się niesie ze sobą wiele korzyści!