WYSTĘPY DLA DZIADKÓW

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Niestety w tym roku nie mogliśmy się spotkać i wspólnie uczcić tego święta. Doświadczenie to pozwoliło nam jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek.

Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie dziękują. Przedszkolaki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy – zaprezentowały krótki repertuar, przygotowany specjalnie dla swoich babć i dziadków, życząc im dużo zdrowia, cierpliwości i dziękując za dobre słowo, troskę i opiekę. Był to czas niezwykły. Przedszkolaki uczciły to święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki.