Wejście do Przedszkola

Projekt „Zdrowo i Sportowo"

Zdrowo i Sportowo to akcja skierowana do przedszkoli oraz szkół podstawowych. Jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci do 10 roku życia. Jej celem jest pokazanie dzieciom jak fajne jest uprawianie sportu, czy też ogólnie aktywność ruchową. Ile przynosi to radości, jak wpływa na sprawność, samopoczucie, buduje relacje z innymi członkami grupy. Służą temu zajęcia sportowe, które przeprowadzane są w zgłoszonych do projektu placówkach, na podstawie przygotowanych przez nas materiałów.

Materiały dzieci realizują wraz ze swoim nauczycielem każdego tygodnia.

„Magiczna moc bajek" czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni

To międzynarodowy projekt czytelniczy mający na celu promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposób na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowywanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci w wieku przedszkolnym wobec osób niepełnosprawnych.

Dzieci w trakcie roku szkolnego, każdego miesiąca będą realizowały zadania przewidziane w projekcie, poznając tym samym kolejne teksty kultury, jak i wartości.