Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście do Przedszkola

Wejście do Przedszkola

Artykuły

 • Przytul się do Drzewa

  Ekologia dla naszego przedszkola jest niezmiernie ważna. Chcemy być placówką przyjazną środowisku. Dzieci z naszego przedszkola włączają się w przeróżne akcje i kampanie i przedszkolaki z grupy II postanowiły wziąć udział w II Ogólnopolskiej Kampanii "Przytul się do Drzewa 2023".

  Czytaj Więcej o: Przytul się do Drzewa
 • Zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt - podsumowanie

  W naszym przedszkolu w ramach realizacji projektu "Bliżej Pieska" zorganizowana została zbiórka karmy, legowisk, zabawek i innych akcesoriów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Naszym celem była poprawa warunków pobytu zwierząt w schronisku, kreowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz tworzenie okazji do zaangażowania dzieci i osób dorosłych do udziału w zbiórce.

  Czytaj Więcej o: Zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt - podsumowanie
 • Święto jabłka

  W dniu 28 września w ramach realizacji Programu własnego "Ogródek przedszkolny w czterech porach roku" w naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień jabłka. Uroczyste obchody miały na celu promować zdrowe żywienie i zachęcać do jedzenia jabłek i ich przetworów.

  Czytaj Więcej o: Święto jabłka
 • Zebrania organizacyjne na rok szkolny 2023/2024 wyróżnione

  Szanowni Państwo!

  Informujemy, że zebrania organizacyjne na rok 2023/2024 odbędą się 31 sierpnia 2023 r. (tj. czwartek) w auli przedszkolnej:

  • o godzinie 15.00 dla dzieci nowoprzyjętych z rocznika 2020 (3-latki - listy z podziałem na grupy zostaną wywieszone w holu przedszkola)
  • o godzinie 15.30 dla dzieci z rocznika 2019 (4 - latki)
  • o godzinie 16.00 dla dzieci z rocznika 2018 (5 - latki)
  • o godzinie 16.30 dla dzieci z rocznika 2017 (6 - latki)

  Na zabranie zapraszamy jednego rodzica/opiekuna prawnego.

  Czytaj Więcej o: Zebrania organizacyjne na rok szkolny 2023/2024