Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście do Przedszkola

Wejście do Przedszkola

Grupa 5

Artykuły

  • Wigilia przedszkolna

    W dzień przedszkolnej Wigilii panowała w naszej grupie radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Uroczystość rozpoczęło spotkanie społeczności naszego przedszkola przy Stajence, gdzie obejrzeliśmy piękny jasełkowy montaż słowno-muzyczny przygotowany przez starsze przedszkolaki z grupy 3 i 8 oraz wspólne kolędowaliśmy. Następnie w sali złożyliśmy sobie życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem i zjedliśmy tradycyjne wigilijne potrawy przy świątecznie udekorowanym stole, w blasku świateł choinki.

    Czytaj Więcej o: Wigilia przedszkolna
  • Las w szkle

    Wszyscy potrzebujemy kontaktu naturą-jej bliskość uspokaja i niweluje nadmiar bodźców, na które jesteśmy wystawieni każdego dnia. O ile to możliwe, warto chodzić na spacery do lasu lub parku… Można także zaprosić zieleń (w postaci leśnego słoika) do naszych wnętrz.

    Czytaj Więcej o: Las w szkle