Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście do Przedszkola

Wejście do Przedszkola

Grupa 5

Artykuły

 • Powitanie Jesieni

  Przedszkolaki z Grupy 5 przywitały Jesień piosenką pt.: „Malowała jesień”. Następnie wspólnie oglądaliśmy przyniesione przez dzieci jesienne skarby: kasztany, żołędzie, orzechy, dynie, jarzębinę, wrzosy i piękne kolorowe listki. Z dużą radością i ciekawością wielozmysłowo poznawaliśmy naturalne dary jesieni: wąchaliśmy, dotykaliśmy, poznawaliśmy kształty, kolory i nazwy. Rozwiązywaliśmy również zagadki i wykonaliśmy pracę plastyczną.

  Czytaj Więcej o: Powitanie Jesieni
 • Alpaki

  21.09.2023 r. nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście. A kto to taki? – To alpaki! Sam wygląd alpak wzbudził sympatię przedszkolaków. Okazało się, że alpaki są bardzo łagodne, dlatego przedszkolaki mogły samodzielnie nakarmić je i pogłaskać ich futerka.

  Czytaj Więcej o: Alpaki
 • Święto Przedszkolaków

   „Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka". 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę przedszkola w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 

  Czytaj Więcej o: Święto Przedszkolaków