Mikołaj

3 grudnia przedszkole odwiedził Święty Mikołaj, który zawitał również do naszej grupy.

Dzieci były bardzo przejęte i podekscytowane spotkaniem z tak znamienitym gościem. Święty Mikołaj przybył w towarzystwie Mikołajki, która przeprowadziła z dziećmi świąteczną zabawę. Święty Mikołaj był trochę spóźniony, więc Mikołajka zadzwoniła do niego ze swojego specjalnego telefonu. Okazało się, że Św. Mikołaj zabłądził w przedszkolu i nie mógł odnaleźć właściwej drogi. Na szczęście, w końcu pojawił się w naszej sali - uśmiechnięty i wesoły jak na prawdziwego Mikołaja przystało. Przedszkolaki zaprezentowały gościom krótki program artystyczny, po którym nastąpił punkt kulminacyjny spotkania - wręczenie prezentów. Dzieci były bardzo zadowolone z otrzymanych upominków. Święty Mikołaj zapozował jeszcze do wspólnego zdjęcia i wyruszył w dalszą podróż. To było bardzo miłe i radosne spotkanie!