Bezpieczniki Taurona

„Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka" to program edukacyjny skierowany do dzieci.

Celem programu jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej. Podczas zajęć z wykorzystaniem tablicy multimedialnej oglądaliśmy bardzo ciekawe filmy edukacyjne . Dzieci miały możliwość zapoznania się z przepływem prądu-skąd się bierze w naszych domach, oraz jak należy obchodzić się z urządzeniami elektrycznymi.