„Od Trzech Króli po ostatki,
Wszędzie bale i prywatki,
Piękne stroje, dziwne maski,
Śpiewy, tańce i oklaski.”

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było 22.02.2022 r. Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie: wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, superbohaterki i superbohaterów. Wystrój sali wprowadził wszystkich w wesoły nastrój. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze przy skocznej i rytmicznej muzyce:) Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych pląsach, zabawach i konkursach.