Wycieczka

17 maja grupa 8 udała się na wycieczkę do Centrum Kultury Zamek i Parku Leśnickiego, gdzie wzięła udział w grze terenowej "Czas na książkę" poświęconej twórczości Marii Konopnickiej.

Przedszkolaki wykonywały zadania na poszczególnych stacjach gry, za które otrzymywały naklejki. Dzieci miały okazję poznać twórczość Marii Konopnickiej, w tym takie utwory jak: "Na jagody", "O krasnoludkach i sierotce Marysi" czy "Stefek Burczymucha". Na zakończenie, po wykonaniu wszystkich zadań i zebraniu naklejek, dzieci obejrzały przedstawienie teatralne. Za udział w grze terenowej nasza grupa otrzymała pamiątkowy dyplom i grę edukacyjną.