Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ, w tym roku hasło przewodnie święta brzmiało: "ŻYCZLIWOŚĆ MA MOC!".

Przedszkolaki z grupy 8 wzięły udział w zabawach integracyjnych przy muzyce oraz wysłuchały bajki o krasnalu Życzliwku. Ponadto dzieci wykonały grupową pracę plastyczną - słonecznik z odrysowanych na żółtych kartach i wyciętych dłoni, który jest symbolem Dnia Życzliwości, bo to właśnie kwiat słonecznika trzyma w swojej lewej ręce krasnal Życzliwek. Przedszkolaki przygotowały również "życzliwe emotki", które ozdobiły grupową gazetkę w szatni przedszkolnej. To był dzień pełen uśmiechu, radości i dobrych relacji.