Pomoc dla zwierząt z wrocławskiego schroniska

Na przełomie listopada i grudnia w naszym przedszkolu już po raz kolejny zorganizowaliśmy zbiórkę darów dla psów i kotów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce przy ulicy Ślazowej 2 we Wrocławiu. Celem akcji było rozwijanie opiekuńczych uczuć wobec zwierząt oraz uwrażliwianie na potrzeby i trudną sytuację mniejszych i słabszych.

Dzięki ofiarności Przedszkolaków oraz Rodziców naszych Wychowanków udało się zebrać wiele przydatnych rzeczy -karmę, koce, smycze i zabawki dla zwierząt. Zebrane artykuły zostały przekazane do siedziby schroniska. W imieniu podopiecznych Schroniska dziękujemy za okazane dobro i otwarte serce.