Aktywne Elfy

Podczas bardzo lubianych w  naszej grupie zajęć w ramach Akademii Krokieta i Lamy spotkaliśmy Św. Mikołaja w towarzystwie swojego pomocnika – Elfa. Zaprosili oni dzieci do swojej magicznej krainy, gdzie opowiadali o świątecznych tradycjach i ciekawostkach.

Przedszkolaki miały okazję pokazać, co w świętach cieszy je najbardziej. Ruchowe zabawy integracyjne pozwalały na swobodne wypowiadanie się dzieciom o ich preferencjach. Poprzez ruch: ćwiczenia ogólnorozwojowe i wytrzymałościowe rozwijaliśmy koordynację i  świadomość ciała, a także wzmacnialiśmy mięśnie.