Święto Babci i Dziadka

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka, to niezwykłe dni pełne radości i uśmiechów. W życiu i sercu każdego dziecka, Dziadkowie zajmują szczególne miejsce, zabierają na spacery, na wycieczki, bawią się, odprowadzają lub odbierają z przedszkola, opiekują się nimi, gdy są chore, pocieszają, pomagają, podpowiadają, wspierają zawsze są obok!

Z okazji Święta Babci i Dziadka dzieci z Grupy 3 przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ciepło, wrażliwość i życiową mądrość, którymi dzielą się z najbliższymi. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się scenkom przedstawianym przez ich najukochańsze wnuki. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli szczęśliwi ze swoimi wnukami!