Przedszkolny bal karnawałowy

Karnawał to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą. Dla naszych przedszkolaków bal jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 02.02.2023 r. w auli naszego przedszkola, pięknie przystrojonej w kolorowe balony, serpentyny i girlandy. Wystrój, wprowadził dzieci w radosny nastrój, zachęcając do wspaniałej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się przy rytmach dziecięcych przebojów, chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkursach, pląsach, grach sprawnościowych i zabawach muzyczno-ruchowych. Kolorowe pociągi, tańce z balonami, wesołe pląsy przy muzyce, nauka tańca oraz układów tanecznych wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój.