Wyniki XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dbajmy o Naszą Planetę”

Przedszkole Nr 24 we Wrocławiu ma zaszczyt ogłosić laureatów XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dbajmy o Naszą Planetę” organizowanego w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do Przedszkola napłynęło 51 bardzo kreatywnych i ciekawych prac.

Laureaci:

• 1 miejsce: Alex Więch, N-lki: Agnieszka Borkowska, Danuta Dziedzic, Samorządowe Przedszkole, Przecław,
  • 2 miejsce: Hanna Biskup, N-lka: Angelika Bar-Wiśniewska, Przedszkole 117 „Fiołkowa Kraina”, Wrocław,
  • 3 miejsce: Kalina Dębska N-lka: Aleksandra Orlik, Przedszkole 70, Wrocław.

Wyróżnienia:

• Jagoda Michalak, N-lka: Ewelina Gugała, Miejskie Przedszkole 1, Ustka,
  • Michalina ŁuczaK, N-lka: Iwona Brzózka, Przedszkole 148, Wrocław,
  • Tadeusz Słowek, N-lka: Katarzyna Griesmann, Przedszkole 106 imienia H. Bechlerowej, Wrocław.

Organizatorki serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za zainteresowanie tematem ochrony przyrody i przygotowanie pięknych prac! Małym artystom życzymy wiele radości podczas dalszych działań twórczych. Opiekunom dziękujemy za podejmowanie działań dla rozbudzania twórczości artystycznej dzieci. Laureaci otrzymają nagrody wraz z dyplomami pocztą na adres placówki, natomiast podziękowania i dyplomy udziału zostaną przesłane pocztą elektroniczną.