Wycieczka do Majsterkowa

15 marca odbyła się kolejna wycieczka autokarowa, w której wzięły udział dzieci z grupy 8. Tym razem do Majsterkowa w Castoramie.

Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach edukacyjnych poświęconych tematyce drewna i samodzielnie wykonały drewniane stojaki na kubki. Na początku zajęć, pani Kasia, która je prowadziła zapoznała dzieci z zasadami bezpieczeństwa podczas korzystania z narzędzi, następnie dzieci z dużym zapałem zaczęły konstruować swoje stojaki. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się warsztaty, a zrobione przez siebie stojaki na kubki wraz z drobnymi upominkami od Castoramy, dzieci zabrały ze sobą do domu.