Szlakiem Wrocławskich Krasnali

Wrocław to miasto, które w sposób szczególny upodobały sobie krasnale. Grupa 6 miała okazję wybrać się na wycieczkę - Szlakiem Wrocławskich Krasnali.

Dzieci miały możliwość wcielić  się w prawdziwego krasnala. Każdy  otrzymał strój krasnala: krasnoludkową czapeczkę i krasnoludkową tunikę!  A następnie wyruszyliśmy w drogę w poszukiwaniu skrzatów. Pod bacznym okiem pani przewodnik zwiedziliśmy Wrocławski Rynek, poznaliśmy legendy i okoliczne uliczki. A na sam koniec każdy z uczestników otrzymał mały prezencik w postaci książki o Wrocławiu oraz słodkości.