Sprzątanie Świata

Celem akcji Sprzątania Świata, jest promowanie zasad dbania o środowisko od najmłodszych lat.  Przedszkolaki z Gr. 6 wzięły w niej udział po raz pierwszy wyruszając na akcję wyposażone w rękawiczki i worki na śmieci.

Spacerując uliczkami osiedla zebrały sporo śmieci. Mijając pojemniki do segregacji odpadów wymieniały jakie śmieci wolno wrzucać do jakiego pojemnika. Coroczna akcja Sprzątania Świata jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie.