Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Kropki - święto kreatywności, pomysłowości, odwagi i zabawy.

Dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych, muzycznych, tanecznych oraz matematycznych które sprzyjały odkrywaniu ich mocnych stron oraz zachęcały do różnorodnej aktywności i zaangażowania. Dzięki temu w naszej grupie panowała przyjazna atmosfera, a przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w proponowanych przez nauczycieli zabawach. Dzieci wykonały również prace plastyczne z elementem kropki, były to baloniki, które miały symbolizować pewność siebie, wyobraźnię i radość.