Dzień Kropki

W naszym przedszkolu 15 września obchodzimy Dzień Kropki, którego celem jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości. To dzień wypełniony kolorowymi kropkami.

Tego dnia przedszkolaki poznały historię dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowych i muzycznych, wykonywały prace plastyczne tworząc obrazek z kropek. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w codziennym życiu, tam, gdzie wcześniej nikt na nie, nie zwracał uwagi.