Nasze zasady

Dzielne Przedszkolaki z grupy 5 podczas zajęć poznawały zasady dobrego zachowania w przedszkolu. Wspólnie ustaliliśmy najważniejsze zasady panujące w naszej grupie, czyli Kodeks Przedszkolaka: zgodnie bawię się z innymi, pomagam innym, słucham Pań, dbamy o porządek, mówię magiczne słowa: dzień dobry, dowiedzenia, proszę, dziękuję przepraszam; bawię się bezpiecznie; dbam o higienę.

Zajęcia były okazją do rozmowy o prawach dziecka, sprzyjały rozwijaniu umiejętności wyrażania uczuć i emocji, tworzeniu atmosfery przyjaźni, życzliwości, współpracy i zaufania.