Spacer do parku

Słoneczna pogoda zachęcała dzieci do spędzania więcej czasu na świeżym powietrzu, przedszkolaki wyruszyły do parku Złotnickiego w poszukiwaniu darów jesieni oraz obserwować zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie jesienią.

Pogoda była wyjątkowa piękna nie brakowało promieni słońca i ciepłych podmuchów wiatru. Przedszkolaki bezpośrednio obcowały z przyrodą, obserwowały wiewiórki oraz słuchały śpiewu ptaków. Po powrocie do przedszkola kasztany, żołędzie oraz kolorowe liście, ozdobiły nasz kącik przyrodniczy.