11 Listopada Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. 10 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę.

Z tej okazji dzieci z grupy 1 i 2 przygotowały występ artystyczny, ubrane odświętne z emblematami symboli i barw narodowych, recytowały wiersze, śpiewały pieśni patriotyczne a uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem hymnu. Wszystkie dzieci słowem i piosenką oddały miłość do Ojczyzny oraz szacunek bohaterom i symbolom narodowym.