Wizyta w Szkole Podstawowej nr 24

Podczas jednego ze spacerów zostaliśmy zaproszeni do odwiedzin naszej pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 24. Tam przedszkolaki spotkały się z dziećmi i kadrą SP 24, którzy okazali nam dużo serdeczności.

Maluszki z ciekawością i zachwytem oglądały kolorowe pomieszczenia, ławki i przybory szkolne. Na twarzach wszystkich zawitał uśmiech i radość z tego niecodziennego spotkania. Dzieci bardzo zadowolone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom, nauczycielkom i nauczycielom, życzymy Wam wielu dobrych chwil w szkole!