Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowywały się do niego starannie- uczyły się piosenek i wierszyków, rysowały wymarzone prezenty.

We wtorek 5 grudnia przedszkolaki już od rana czekały na upragnionego gościa. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak .... Święty Mikołaj. Gość z Dalekiej Laponii wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków oraz zachwyt jego obecnością. Podczas spotkania Święty Mikołaj wraz z Elfinką wesoło bawił się z dziećmi, a przedszkolaki sprawiły gościom dużo radości prezentując piosenkę ilustrowana ruchem. Na zakończenie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Odbierając prezenty przedszkolaki mogły usiąść na kolanach św. Mikołaja, przytulić się do niego i „pociągnąć" za śnieżnobiałą brodę. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.