W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i wzruszeń. Poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszej grupie już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.

Poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia poznawaliśmy zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe. Dzieci z zapałem i dużym zaangażowaniem wykonywały prace plastyczne i ozdoby. Bardzo chętnie śpiewały i grały na instrumentach kolędy i pastorałki oraz piosenki o tematyce zimowo-świątecznej, a także odgrywały scenki inspirowane treścią tych utworów.