Bal karnawałowy

Jak co roku w naszym przedszkolu w okresie karnawału odbywa się Bal Przebierańców organizowany przy współpracy z Radą Rodziców. Jest to atrakcja długo wyczekiwana i bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radosnych wrażeń. Tak też było u nas 9.01.2024 r.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki wchodziły na pięknie udekorowaną aulę przebrane za bohaterów z różnych bajek i filmów. Niektórych trudno było rozpoznać. Podczas tanecznych pląsów robiło się kolorowo i dyskotekowo. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”,  „krasnoludek” i inne zabawy prowadzone przez wodzireja i jego pomocnicę. Wszyscy bawili się znakomicie. Każdy wyszedł tego dnia z przedszkola z kolorowym balonem.