Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

We wtorek 9 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki tego dnia przebrane były za bohaterów różnych bajek i filmów. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci tego dnia miały możliwość pozowania do zdjęć w swoich pięknych strojach. Bal karnawałowy odbył się na pięknie udekorowanej auli przedszkolnej. Wszystkie dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce, którą zapewnił zespół prowadzący przebrany za czarodzieja i motyla. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które zapewniły wiele radości wszystkim przedszkolakom.